Handlowiec – Kierowca – ogłoszenie

Jarmark Wielkanocny w mediach
8 kwietnia 2019
Doganiamy najlepszych w Polsce
25 kwietnia 2019
Pokaż wszystkie

W związku ze swoim dynamicznym rozwojem firma rodzinna, z wieloletnim doświadczeniem na rynku, zatrudni pracownika na stanowisko Sprzedawca.

Miejsce pracy: Zielona Góra, woj. lubuskie

Opis stanowiska oraz zakres odpowiedzialności

  1. Kompleksowa obsługa klientów oraz aktywna sprzedaż na terenie województwa lubuskiego polegająca na oferowaniu kwiatów i dowozie do kwiaciarni (samochodem typu bus) w promieniu ok. 100km od Zielonej Góry
  2. Przygotowywanie towaru i dokumentów do sprzedaży
  3. Pozyskiwanie nowych klientów w powierzonym obszarze
  4. Realizacja zamówień telefonicznych
  5. Aktywna sprzedaż towaru
  6. Porządkowanie towaru i samochodu po handlu
  7. Rozliczanie utargów

Wymagania

  1. Prawo jazdy kat. B
  2. Doświadczenie w pracy w handlu bezpośrednim (1 rok)
  3. Znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  4. Dyspozycyjność
  5. Łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  6. Znajomość podstawowych standardów obsługi klienta

Oferujemy

  1. Możliwość rozwoju zawodowego
  2. Przyjazne środowisko pracy
  3. Pracę w najnowocześniejszej firmie w branży
  4. Ciekawy zakres zadań i obowiązków
  5. Stabilność zatrudnienia
  6. Stabilne warunki zatrudnienia oraz system premiowy
  7. Nowoczesny sprzęt
  8. wysokiej jakości produkt
  9. Profesjonalne procesy wsparcia

Osoby zainteresowane objęciem stanowiska prosimy o kontakt z Marią Szetelą, Specjalista ds. Rekrutacji, tel. 505782429, e-mail: maria.szetela@jmpflowers.pl