Reprezentowanie

   Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A. zaprasza do współpracy firmy z terenu Europy, zainteresowane sprzedażą swoich produktów w Polsce.

   Doskonale rozumiemy, że w przypadku braku przedstawicielstw w naszym kraju znacznie trudniej o wymianę handlową, a ewentualne otwarcie biura niestety wiąże się
z wieloma trudnymi aspektami, jak: uwarunkowania prawne danego kraju, sytuacja polityczna, społeczna, czy też ekonomiczna. Z tego też powodu wychodzimy naprzeciw Waszym problemom i zapewniamy, że współpraca z nami zapewni Państwu sukces
w poszerzeniu rynku zbytu.

   Nasza firma zlokalizowana jest na zachodzie Polski w miejscowości – Zielona Góra, będącej szóstym miastem w Polsce co do wielkości pod względem powierzchni. Bliskość takich miast jak Berlin (190 km), Warszawa (460 km), Praga (303 km) jest gwarantem sprawnej wymiany i szybkiego transportu towarów do stolic Europy wschodniej, które są ogromnymi ośrodkami zbytu towarów.

   Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A. to marka – wypracowana dzięki 20-stu letniej solidnej pracy i zdobytego zaufania. Jesteśmy firmą usługową, która od początku istnienia na polskim rynku z powodzeniem prowadzi wymianę handlową w kraju, jak i zagranicą (Niemcy, Czechy, Grecja, Rosja i wiele innych). Stanowimy największe centrum handlu hurtowego w województwie lubuskim. Zajmujemy się również zarządzaniem i wynajmem powierzchni. Dysponujemy 80 000 m2 powierzchni gruntowej, na której ulokowanych jest blisko 100 firm mających do dyspozycji 26 600 m2 powierzchni magazynowo-biurowych. Prowadzimy również Biuro Maklerskie Zielonogórskiego Rynku Rolno-Towarowego.

   Nasz zespół maklerów posiada ogromne doświadczenie w handlu towarami z różnych gałęzi gospodarki np. towarami pochodzenia rolniczego, surowcami, sprzętem elektronicznym itp. Należymy do Stowarzyszenia Środkowoeuropejskich Rynków Hurtowych (CEIWMF), Światowego Stowarzyszenia Rynków Hurtowych (WUWM). Posiadamy status członka wprowadzającego e-WGT (internetowa warszawska giełda towarowa). Zarządzamy również platformą wymiany handlowej między członkami CEIWMF, dzięki czemu pozostajemy
w stałym kontakcie z największymi w tej części Europy rynkami hurtowymi, a to z kolei pozwala nam na prowadzenie szybkiej i sprawnej wymiany handlowej.

   Zapewniamy, że współpraca z nami opiera się na sprawności w działaniu, zaufaniu, godnym reprezentowaniu Państwa interesów oraz serdeczności i życzliwości.

   Jeśli chcą Państwo zwiększyć swoje zyski, rozszerzyć rynek zbytu o nasz kraj i potrzebują zaufanego i godnego reprezentanta, to jesteśmy do dyspozycji i natychmiastowego działania.

Zapraszamy do kontaktu:

Nr tel. 68 326 12 10, adresy e-mail: rus@zrrt.com.pl; rynek@zrrt.com.pl