AKTUALNOŚCI

Wiosna w Ogrodzie
19:00 07/04/2017

 

9 kwietnia podczas Giełdy Niedzielnej Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A. powita oficjalnie Wiosnę w ogrodzie. Zaprezentują się ogrodnicy, sadownicy oraz wystawcy z produktami regionalnymi.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję zobaczyć pokazy florystyczne, na których Mistrzyni florystyki zaprezentuje różne wiosenne i świąteczne kompozycje kwiatowe. Odbędzie się także pokaz pielęgnacji, nawożenia i ochrony roślin. Odwiedzający będą mieli okazję skonsultować się z ekspertami z branży ogrodniczej. Podczas warsztatów będzie można wykonać palemkę wielkanocną. Podczas Wiosny w ogrodzie zaprezentują się: „Kapela Bajer”, „Nietkowianki”, „Nasza Łężyca” oraz „Bolero”.

Przeprowadzone zostaną konkursy dla wystawców na Najładniejsze stoisko oraz Najciekawszą autopromocję. Nie zabraknie również ciekawych konkursów dla publiczności.

Wiosna w ogrodzie jest współfinansowana z Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich – Europa inwestująca w obszary wiejskie, zadanie współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi.