Jarmark Bożonarodzeniowy tuż-tuż!

Ogłoszenie o udostępnieniu Planu połączenia
28 listopada 2018
ZRRT w Poznaniu
1 grudnia 2018
Pokaż wszystkie

Jarmark Bożonarodzeniowy tuż-tuż!

Jeszcze tylko dziewięć dni pozostało do naszego Jarmarku Bożonarodzeniowego. Startujemy w niedzielę, 9 grudnia o godzinie 9.00, na terenie Giełdy Niedzielnej przy Al. Zjednoczenia 102.

Program podobnie jak w ubiegłym roku zapowiada się niezwykle bogato. Dla wszystkich, którzy nas odwiedzą przygotujemy kilkaset kilogramów darmowego, domowej roboty bigosu oraz przepysznego, czerwonego barszczu.

Na scenie ze świątecznym repertuarem kilka razy pojawi się Kapela Bajer. Oczywiście jak podczas naszych wszystkich imprez okolicznościowych dostępny będzie ogromny namiot z lubuskimi produktami regionalnymi. Będziecie mogli zasmakować i kupić wędliny, sery, ciasta, pieczywo czy miód. Nie zabraknie również stoisk z rękodzielniczymi cudeńkami, które idealnie nadadzą się do bożonarodzeniowych dekoracji. A także żywych choinek, które będziemy mieli dla Was w niezwykle atrakcyjnej cenie!

Przyjdźie do nas koniecznie z dziećmi! Te na pewno nie będą się nudziły. Dla najmłodszych zorganizujemy specjalą Strefę, na której królował będzie bałwanek Olaf.

Imprezę poprowadzi znany i lubiany dziennikarz patrona medialnego imprezy, Radia Zielona Góra, Paweł Ptaszyński.

ZAPRASZAMY!