Nowi Partnerzy już działają

Ogłoszenie o wszczęciu postępowania w sprawie wyboru firmy audytorskiej
27 sierpnia 2019
Polska smakuje!
6 września 2019
Pokaż wszystkie

Nowi Partnerzy już działają

Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A. dynamicznie się rozwija. Najlepszym tego dowodem są nowe firmy, które właśnie tutaj postanowiły dalej kształtować swój biznes.

Jedna z nich właśnie w poprzednią niedzielę sierpnia oficjalnie uruchomiła na terenie Rynku Stację Kontroli Pojazdów. Otwarcie odbyło się z pompą, przy udziale księdza Proboszcza i przy akompaniamencie muzyki na żywo. Skąd w ogóle wziął się pomysł na taki kierunek rozwoju biznesu?

– Od dłuższego czasu prowadzimy po sąsiedzku warsztat samochodowy. Cieszymy się dużym uznaniem wśród klientów. Zobaczyliśmy, że jest zapotrzebowanie na rynku. W tej chwili możemy zaoferować jeszcze szerszy wachlarz usług – zdradza właściciel Stacji Cezary Piotrowski.

Pan Cezary podkreśla, że w przyszłości myśli jeszcze o postawieniu myjni samochodowej. Tak, aby oferta w stosunku do właścicieli aut była kompletna. Czy również powstanie na Rynku? Tego jeszcze nie wiemy, jednak niewykluczone. Choćby dlatego, że współpraca z szefami ZRRT układa się znakomicie.

– Rzeczywiście, prezesi Rynku to ludzie otwarci i przede wszystkim wyczuleni na sugestie. Jak do tej pory nie mieliśmy żadnych problemów z dogadaniem się. Mało tego, bardzo często mogę liczyć na przychylność i pomoc. Samo miejsce też jest znakomite, wręcz idealne. Trudno mi sobie wyobrazić lepsze – nie kryje zadowolenia Cezary Piotrowski.

Z szacunków wynika, że nowo otwarta Stacja może dziennie obsłużyć około 30 pojazdów. Pracuje w niej dwóch diagnostów z wieloletnim doświadczeniem, którzy mają do dyspozycji jedno stanowisko przelotowe.

– Firm, które chcą z nami współpracować przybywa. To znaczy, że praca, którą wykonujemy idzie w dobrym kierunku. Nasza spółka się rozwija i mam nadzieję, że w następnych miesiącach będziemy kontynuowali ten dobry trend. Chciałbym zwrócić uwagę także na to, że naszymi Partnerami stają się firmy z coraz różniejszych branż. Co także bardzo dobrze rokuje na przyszłość – nie kryje zadowolenia prezes ZRRT S.A. Tomasz Czajkowski.

GDZIE ICH ZNAJDZIECIE

Stacja Kontroli Pojazdów znajduje się w budynku nr 9, tuż za wjazdem na teren Rynku od ul. Elektronowej. Nr kontaktowy do Stacji: 531 067 443