Plony udane!

To już w niedzielę!
21 września 2018
Wizyta Wicepremiera
27 września 2018
To już w niedzielę!
21 września 2018
Wizyta Wicepremiera
27 września 2018
Pokaż wszystkie

Plony udane!

Tegoroczne Lubuskie Plony Jesieni przeszły do historii. Niedzielna impreza przyciągnęła na Giełdę Niedzielną tysiące Lubuszan. Wszyscy bawili się znakomicie i na pewno nikt do domu nie wrócił głodny.

– Jakbym wiedziała, że to będzie zabawa z taką pompą, to bym zabrała wszystkich znajomych. Kapela Bajer jest wyśmienita. Jedzenie, które przygotowaliście było przepyszne. Szkoda, że co tydzień na Rynku nie ma takiej zabawy – Pani Maria z Chynowa rozpływała się w zachwytach.

– Przyjechaliśmy z żoną i dziećmi tylko na zakupy. Ale usłyszeliśmy muzykę ze scenę. Jak to dobrze, że sprawdziliśmy, co tutaj się dzieje. Inaczej pewnie ominęłaby nas taka impreza! – cieszył się Pan Bartosz z Nowej Soli, który Lubuskie Plony Jesieni odwiedził wraz z żoną Mariolą i synami: Karolem oraz Maciejem. – Jeszcze nigdzie nie widziałem, żeby dawali tyle darmowego jedzenia.

Podobnych opinii było dużo więcej. Naszą imprezę odwiedziło bez mała kilka tysięcy Lubuszan. Po rekcjach uczestników łatwo zauważyć, że zdecydowana większość z nich była zadowolona.

Wielkim wzięciem cieszyły się stoiska z darmowym poczęstunkiem, przygotowane przez Zespół Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego oraz Lubuską OHP.

Do zabawy trzykrotnie wszystkich porwała nowosolska Kapela Bajer. Zarówno dzieci, ale także i dorosłych zabawiał Bardzo Fajny Klaun.

– Wielu uśmiechniętych mieszkańców, wspaniałe Lubuskie Produkty Regionalne, rekordowa liczba uczestników. Cóż tu dodać – impreza była niezwykle udana – podsumował wiceprezes ZRRT S.A. Mirosław Zelisko.

Przypomnijmy, impreza odbyła się pod patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi Jana Krzysztofa Ardanowskiego oraz Wojewody Lubuskiego Władysława Dajczaka.