Zabawa na 102!

Walne zebranie
7 czerwca 2018
Typuj z Rynkiem – konkurs na Facebooku
16 czerwca 2018
Pokaż wszystkie

Zabawa na 102!

Lubuski Ogród Przysmaków

Lubuski Ogród Przysmaków, który w niedzielę odbył się na naszym terenie przyciągnął tysiące Lubuszan. Wszyscy bawili się znakomicie. Impreza odbiła się szerokim echem w lokalnych mediach.

Na żywo wydarzenie relacjonował nasz Patron Medialny Radio Zielona Góra. Część relacji można odsłuchać TUTAJ.

Obszerną, bogato ilustrowaną relację opublikowała także GAZETA LUBUSKA

Warto podkreślić, że prawie 100 litrów przepysznej zupy, które specjalnie dla uczestników przygotowaliśmy wespół z Zespołem Szkół i Placówek Kształcenia Zawodowego w Zielonej Górze, cieszyły się wielkim wzięciem.

Na scenie zagrał Lubuski Kwartet Smyczkowy oraz zespół Tambor Trio. Dzieci „szalały” w specjalnej strefie, w której niepodzielnie rządził Bardzo Fajny Klaun.

– Takich imprez powinno być jak najwięcej. Przyjechaliśmy specjalnie z powiatu nowosolskiego, całą rodziną i bawiliśmy się znakomicie – stwierdziła rodzina Adamczyków.

Marek Rolnicki przyszedł na naszą imprezę wraz z dziećmi. – Pomysł rewelacyjny. Nie spodziewałem się, że na giełdzie będziemy mieli tyle radości i zabawy. Nie dość, że można w niedzielę wolną od handlu zrobić porządne i zdrowe zakupy, to jeszcze przy okazji człowiek się świetnie pobawi – podsumował zielonogórzanin.

Nam nie pozostaje nic innego, jak podziękować wszystkim uczestnikom i liczyć na to, że już niebawem znów spotkamy się na kolejnej imprezie organizaowanej przez ZRRT.