PEŁNIMY MISJĘ
MAMY WIZJĘ
POMAGAMY W ROZWOJU

Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A działa od 25 lat. To największe centrum handlu hurtowego w województwie lubuskim. Dysponujemy nowoczesnymi magazynami handlowymi, biurami czy chłodniami o łącznej powierzchni powyżej 28 000 metrów kwadratowych. Na naszym terenie działają firmy z branż: spożywczej, nabiałowej, mięsnej, warzyw i owoców, tytoniowej, przemysłowej czy ogrodniczej, a także restauracje czy stacje paliw.

Podstawowym celem naszej działalności jest wynajem powierzchni magazynowych, handlowych oraz biurowych.

Jednym z naszych flagowych przedsięwzięć jest Giełda Niedzielna. Raz w tygodniu przez nasz teren przewijają się dziesiątki tysięcy klientów. Na 37 000 metrów kwadratowych działa prawie 500 stoisk z rozmaitych branż, m.in.: odzieżowej, przemysłowej, spożywczej, gastronomicznej czy ogrodniczej.

Na naszym terenie znajduje się jedyna w swoim rodzaju w naszym regionie Hala Kwiatowa. Na obszarze ponad 1100 metrów kwadratowych właściciele kwiaciarni znajdą tam kwiaty cięte, doniczkowe, sztuczne, a także całe mnóstwo rozmaitych dodatków.

Szczegółowe informacje na temat naszej działalności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, w zakładce AKTUALNOŚCI oraz na naszym oficjalnym profilu facebookowym.

Zapraszamy!

ZARZĄD