Strona główna

O nas

O nas

divider

Od 30 lat Zielonogórski Rynek Rolno-Towarowy S.A. stanowi największe centrum handlu hurtowego w województwie lubuskim.

Głównym celem naszej działalności jest oferowanie nowoczesnych powierzchni do wynajęcia, takich jak magazyny, przestrzenie handlowe, biurowe oraz chłodnie. Dysponujemy przestrzeniami o łącznej powierzchni ponad 28 000 metrów kwadratowych. Na terenie Rynku działa wiele firm z branży spożywczej, nabiałowej, mięsnej, owocowo-warzywnej, tytoniowej, przemysłowej i ogrodniczej, a także restauracje i stacje paliw.

Jedną z naszych kluczowych inicjatyw jest organizowana co tydzień Giełda Niedzielna, która przyciąga dziesiątki tysięcy klientów. Na przestrzeni 37 000 metrów kwadratowych działa niemal 500 stoisk z branży odzieżowej, przemysłowej, spożywczej, gastronomicznej czy ogrodniczej.

Ponadto, na terenie naszego obiektu mieści się wyjątkowa w skali regionu Hala Kwiatowa. Zajmująca ponad 1100 metrów kwadratowych przestrzeń gromadzi bogaty asortyment kwiatów ciętych, doniczkowych i sztucznych, a także różnorodność dodatków.

 

logo

Na naszym terenie znajduje się jedyna w swoim rodzaju w naszym regionie Hala Kwiatowa. Na obszarze ponad 1100 metrów kwadratowych właściciele kwiaciarni znajdą tam kwiaty cięte, doniczkowe, sztuczne, a także całe mnóstwo rozmaitych dodatków.

Szczegółowe informacje na temat naszej działalności znajdą Państwo na naszej stronie internetowej, w zakładce AKTUALNOŚCI oraz na naszym oficjalnym profilu facebookowym.

Zapraszamy!

Zarząd

divider

Prezes ZRRT S.A. Tomasz Czajkowski

Absolwent Instytutu Nauk Ekonomicznych – Akademii Rolniczej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy). Ukończył studia podyplomowe na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu oraz Akademii Górniczo- Hutniczej w Krakowie. Posiada uprawnienia do zasiadania w organach nadzoru spółek prawa handlowego. Karierę zawodową rozpoczynał w samorządzie, kierował również jednym z departamentów w Lubuskim Urzędzie Marszałkowskim, pełnił także funkcje Dyrektora LZMIUW.„

Od marca 2017 r. Wiceprezes a następnie Prezes Zarządu ZRRT S.A

Jeden z założycieli Kresowego Towarzystwa Turystycznego Krajoznawczego im. Orląt Lwowskich w Żarach, członek Towarzystwa im. Św. Brata Alberta.

Wiceprezes ZRRT S.A. Mirosław Zelisko

Przedsiębiorca i menedżer. Rodowity zielonogórzanin. Od lipca 2017 r. Wiceprezes Zarządu Zielonogórskiego Rynku Rolno-Towarowego S.A. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora w Liceum Ogólnokształcącym w Czerwieńsku oraz wicedyrektora w Zespole Szkół Technicznych w Zielonej Górze. Wielki miłośnik futbolu. Był trenerem wszystkich największych klubów piłkarskich w naszym regionie. M.in. prowadził w II lidze Lechię Zielona Góra czy Arkę Nowa Sól. Był szefem Lubuskiej Szkoły Piłkarstwa Młodzieżowego, która w 2001 roku zdobyła złoty medal w mistrzostwach Polski.

Click to access the login or register cheese