Podziękowania od Ministra

Trzy takie niedziele
2 stycznia 2019
Pokazy Florystyczne
8 stycznia 2019
Trzy takie niedziele
2 stycznia 2019
Pokazy Florystyczne
8 stycznia 2019
Pokaż wszystkie

Podziękowania od Ministra

Prezes ZRRT S.A Tomasz Czajkowski otrzymał podziękowania od Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Jana Krzysztofa Ardanowskiego, za udział i współpracę podczas organizacji Narodowej Wystawy Rolniczej, która odbyła się na przełomie listopada i grudnia w Poznaniu.

Prezentacja osiągnięć polskiego rolnictwa spotkała się z ogromnym uznaniem gości i zwiedzających. To dzięki Państwa aktywnej postawie i włożonemu wysiłkowi możemy mówić o wspólnym sukcesie w zrealizowaniu tego ważnego przedsięwzięcia. Miało to niewątpliwie przełożenie na wysoką frekwencję podczas Wystawy, gdyż liczba odwiedzających wyniosła prawie 36 000 osób. Wyrażając słowa uznania dla Państwa pracy wierzę, że wydarzenie to stanowiło dla wszystkich okazję do wymiany doświadczeń oraz nawiązania kontaktów, które zaowocują w przyszłości. Żywiąc nadzieję na dalsza współpracę przy organizacji przedsięwzięć służących promocji polskiego rolnictwa, składam podziękowania za zaangażowanie, poświęcony czas oraz profesjonalizm w przygotowaniu tego wydarzenia” – czytamy w podziękowaniu.

Przypomnijmy, Narodowa Wystawa Rolnicza odbyła się w dniach 30 listopada – 23 grudnia, w Poznaniu. Została zorganizowana z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.